Următorul Meci

Știința Miroslava - AFC Hărman

25 Ianuarie 2018 12:00 Stadionul Unirea
|| Ultimul meci

Știința Miroslava 12-2 LPS Iași

17 Ianuarie 2018 11:00 Stadionul Emil Alexandrescu

Vezi raportul meciului

|| Ultimele știri
Primul amical al anului 2018
Știința va disputa mâine un prim amical în anul 2018 împotriva băieților de la LPS Iași.
Citește mai departe
Testele fizice trecute fără probleme
Luni și marți, jucătorii Științei au fost prezenți la Stadionul Uricani pentru a efectua testele fizice, cel mai bun timp fiind scos de mijlocașul Cărăruș
Citește mai departe
Bine ai venit, Milea Ciprian!
Mijlocașul s-a alăturat formației de la Uricani pentru un an și jumătate și a început antrenamentele de ieri.
Citește mai departe
|| Clasament Vezi detaliat
Nr. Echipa M V E I P
1 Dunărea Călărași 21154249
2 AFC Hermannstadt 21146148
3 Chindia Târgoviște 21126342
4 CS Afumați 21115538
5 ASU Poli Timișoara 21113736
6 Academica Clinceni 21105635
7 FC Argeș 2197534
8 ASA Târgu Mureș 2194831
9 CS Mioveni 2176827
10 Sportul Snagov 2175926
11 Ripensia Timișoara 2167825
12 UTA Arad 2167825
13 Știința Miroslava 21641122
14 Luceafărul Oradea 21561021
15 Metaloglobus București 21551120
16 CS Balotești 21551120
17 Foresta Suceava 21621320
18 Dacia Unirea Brăila 21461118
19 Pandurii Târgu Jiu 2139918
20 Olimpia Satu Mare 21721215
|| Pagina de Facebook
|| Aniversări
(23)
Săvoaia Eduard
18 Ianuarie
(22)
Căruță Robert
24 Ianuarie
(20)
Corban Alexandru
29 Ianuarie
(39)
Ilie Constantin
04 Februarie
(20)
Sasu Adrian
21 Februarie
(25)
Ambrosie Robert
11 Martie
(30)
Marin Alexandru
12 Aprilie
|| Golgheteri
  • Marin Alexandru
    7 Goluri
  • Buhăcianu Valentin
    6 Goluri
  • Taciuc Alexandru
    5 Goluri
  • Tăcuțanu Ovidiu
    3 Goluri
|| Jucători Vezi lotul complet
  • 77
    Buhăcianu Valentin
    Atacant
  • 26
    Crișan Horia
    Fundaș
  • 19
    Corban Alexandru
    Mijlocaș
|| Meciurile viitoare
  • Știința Miroslava - AFC Hărman
  • Știința Miroslava - AFK Miercurea Ciuc
  • Știința Miroslava - Precizia Săcele
  • CSM Roman - Știința Miroslava
  • Știința Miroslava - Aerostar Bacău
  • Foresta Suceava - Știința Miroslava
  • Știința Miroslava - CSM Roman
  • Știința Miroslava - FC Argeș
  • Chindia Târgoviște - Știința Miroslava
  • Vezi toate meciurile
|| Video
|| Parteneri