Următorul Meci

Chindia Târgoviște - Știința Miroslava

03 Martie 2018 11:00 Stadionul Eugen Popescu
|| Ultimul meci

Știința Miroslava 2-3 FC Argeș

24 Februarie 2018 11:00 Stadionul Uricani

Vezi raportul meciului

|| Ultimele știri
Să înceapă partea a doua!
Sâmbătă de la ora 11:00 așteptăm toți iubitorii fotbalului la Stadionul Uricani pentru a împinge echipa spre un nou succes.
Citește mai departe
Conferință de presă
Astăzi la Stadionul Uricani am prezentat în cadrul unei conferințe de presă, noile achiziții din această iarnă, dar și obiectivele staffului tehnic pentru partea a doua a campionatului.
Citește mai departe
Mobilizare pentru dezăpezirea stadionului
Se lucrează intens la îndepărtarea zăpezii de pe Stadionul Uricani, astfel încât la ora primului joc oficial din 2018, arena să se prezinte în cele mai bune condiții.
Citește mai departe
|| Clasament Vezi detaliat
Nr. Echipa M V E I P
1 Dunărea Călărași 21154249
2 AFC Hermannstadt 21146148
3 Chindia Târgoviște 21126342
4 CS Afumați 21115538
5 ASU Poli Timișoara 21113736
6 Academica Clinceni 21105635
7 FC Argeș 2197534
8 ASA Târgu Mureș 2194831
9 CS Mioveni 2176827
10 Sportul Snagov 2175926
11 Ripensia Timișoara 2167825
12 UTA Arad 2167825
13 Știința Miroslava 21641122
14 Luceafărul Oradea 21561021
15 Metaloglobus București 21551120
16 CS Balotești 21551120
17 Foresta Suceava 21621320
18 Dacia Unirea Brăila 21461118
19 Pandurii Târgu Jiu 2139918
20 Olimpia Satu Mare 21721215
|| Pagina de Facebook
|| Aniversări
(25)
Ambrosie Robert
11 Martie
(30)
Marin Alexandru
12 Aprilie
(23)
Nemțanu Cosmin
01 Mai
(41)
Nechifor Dragoș
02 Mai
(57)
Kerezsy Adrian
05 Mai
(18)
Târnovanu Ștefan
09 Mai
(40)
Colban Vespazian
02 Iunie
|| Golgheteri
  • Marin Alexandru
    14 Goluri
  • Buhăcianu Valentin
    9 Goluri
  • Taciuc Alexandru
    8 Goluri
  • Viorică Adrian
    6 Goluri
|| Jucători Vezi lotul complet
  • 20
    Nemțanu Cosmin
    Atacant
  • 09
    Marin Alexandru
    Atacant
  • 01
    Țintea Sabin
    Portar
|| Meciurile viitoare
  • Chindia Târgoviște - Știința Miroslava
  • Știința Miroslava - Metaloglobus București
  • Academica Clinceni - Știința Miroslava
  • Știința Miroslava - CS Mioveni
  • AFC Hermannstadt - Știința Miroslava
  • Știința Miroslava - CS Balotești
  • CS Afumați - Știința Miroslava
  • Știința Miroslava - Dunărea Călărași
  • Olimpia Satu Mare - Știința Miroslava
  • Vezi toate meciurile
|| Video
|| Parteneri