• Joc oprit intrucat Mocanu este cazut pe teren

80'
  • Sut Mocanu de la 24 de metri lateral dreapta prins de Bumduc cu usurinta

79'
  • Sandu ia o actiune pe cont propriu, ia mingea de la mijlocul terenului, trece de doi adversari si suteaza in bara din 16 metri dupa o deviere a portarului Bumduc

78'
  • Galben Unghianu pentru lovirea mingii dupa fluierul arbitrului

77'
  • Galben Mocanu dupa un fault intarziat

76'
  • Joc activ plin de ocazii ambele echipe riscand mult pe contra-atac

75'
  • Uriasa ocazie pentru Stiinta! Sandu trece de doi adversari pe partea stanga, intra in careu si paseaza la Unghianu aflat la 10 metri de poarta, insa sutul acestuia trece pe langa poarta

74'
  • Unghianu urca pe partea stanga lansat de Agrigoroaei, paseaza in careu la Mocanu care suteaza in bratele portarului Bumduc

71'
  • Inca o ocazie in contul Miroslavei. Sandu il lanseaza pe Mocanu la 14 metri de poarta care ciupeste mingea, insa aceasta trece putin pe langa poarta

68'
  • A treia schimbare la oaspeti. Iese Pakucs si intra Bako

66'
  • Un nou corner pentru Stiinta. Sandu executa de pe partea stanga, dar Ciristian respinge

64'
  • O noua ocazie pentru Stiinta. Agrigoroaei centreaza de pe partea dreapta in careu pana la Mocanu, insa fundasii oaspetilor resping

63'
  • Ocazie uriasa pentru Stiinta. Asofiei il lanseaza pe Florean pe partea dreapta, acesta dribleaza portarul iesit si centreaza in careu, insa nimeni nu este in careu sa impinga mingea in poarta

62'
  • Sut Gazda de la 16 metri prins de Turita in doi timpi

60'
  • Iese Gaul si intra Fozocos la oaspeti

59'
  • Contra-atac de 4 contra 2 pentru Stiinta, insa oaspetii se retrag rapid, iar faza se stinge

56'
  • Contra-atac incercat de Unghianu care paseaza la Mocanu, acesta reintoarce la Giani care intra in careu, incearca un dribling, insa aluneca si pierde posesia

53'
  • Lovitura libera de la 18 metri lateral dreapta executata de Damian direct pe poarta, dar Turita este atent si respinge

52'
  • Sut Popa Emanuel de la 18 metri prins de Turita in doi timpi

51'
  • Lovitura libera executata de Sandu de la 35 de metri lateral stanga iese in aut de poarta fiind mult prea puternica

47'
  • A inceput repriza secunda

46'
  • Orosz intra la pauza si iese Paun

46'
  • PAUZA

46'
  • O noua ocazie mare pentru Stiinta! Florean paseaza in centru pentru Sandu care suteaza din prima, insa Bumduc prinde in doi timpi

46'
  • 1 minut de prelungire

45'
  • Lovitura libera de la 30 de metri pentru Stiinta. Sandu suteaza puternic peste poarta

43'
  • Corner pentru Tg.Secuiesc rezolvat simplu de apararea Stiintei, mingea fiind prinsa in cele din urma de Turita

37'
  • GOOOOL Stiinta! Florean executa perfect lovitura libera de la 17 metri de poarta si inscrie pentru 1-0!

32'
  • Galben Gazdo dupa un fault asupra lui Sandu la 17 metri de poarta

31'
  • Galben Asofiei dupa un fault cu talpa inainte asupra lui Babei

28'
  • Ocazie pentru Stiinta! Sandu urca pe partea stanga, paseaza in careu la Unghianu care lufteaza din 11 metri

23'
  • Florean il lanseaza bine pe Savoaia in careul mic, insa Gazdo protejeaza bine mingea care iese in aut de poarta

22'
  • Ocazie uriasa pentru Stiinta! Mocanu trece de doi adversari pe partea dreapta, paseaza in careu pe jos pana la Sandu, care dribleaza un adversar si suteaza din 16 metri, insa portarul Bumduc apara si mingea trece peste transversala