• PAUZA

46'
  • 1 minut de prelungire

45'
  • Ocazie uriasa pentru Stiinta! Cararus suteaza de la 16 metri, fundasii ifloveni resping gresit pana la Taciuc care rateaza voleul din 7 metri, iar faza se stinge

41'
  • Izmana centreaza in careu catre Buhacianu, insa Flamanzeanu ajunge primul si trimite cu capul spre portarul Esanu, insa mingea iese in corner

35'
  • Continuam sa ajungem la linia de 16 metri prin Corban de 3 ori, insa fundasii ilfoveni sunt la post si reusesc sa blocheze atacurile

31'
  • Ocazie mare pentru oaspeti. Nica il intoarce pe Moisi in careul mic si suteaza de la 7 metri, iar Turita ii iese in intampinare si pareaza ca la handbal

26'
  • Corban scapa spre poarta aparata de Esanu, insa suteaza peste poarta de la 16 metri

21'
  • Lovitura libera pentru Stiinta de la 25 metri central executata de Cararus pana la Bucur, insa cel din urma centreaza prea tare si faza se stinge

19'
  • Corner pentru Balotesti. Respinge Milea de la coltul scurt

17'
  • Continuam sa presam prin Corban care centreaza puternic pe jos din partea dreapta, insa iflovenii resping

14'
  • Lovitura libera executata de Cararus de la 20 metri lateral dreapta. Milea trimite mingea cu capul peste poarta.