Livetext
  • Final de partidă

Centralul fluiera incheierea jocului

94'
  • Lovitura libera de la 30 de metri lateral dreapta executata de Savoaia. Turita se afla in careul advers. Mingea este trimisa scurt, iar Botezatu respinge, insa centralul fluiera fault in atac

93'
  • Aerostar se apara cu tot efectivul in propria jumatate, mizand pe contra-atac

92'
  • 4 minute de prelungire

90'
  • Galben Chirila pentru un fault asupra lui Bordeianu

89'
  • Galben portarului bacauan Cebotari pentru trageri de timp

88'
  • Galben Agrigoroaei pentru oprirea unui atac bacauan la mijlocul terenului

86'
  • Intra Costin si iese Asofiei

84'
  • Oboseala isi spune cuvantul, ocaziile fiind tot mai rare, iar jucatorii gresind tot mai des

82'
  • Iese Unghianu si intra Lucan

81'
  • Intra Sima si iese Ichim

78'
  • Unghianu urca la marginea careului, paseaza pe stanga pana la Mocanu care suteaza din prima din intoarcere peste poarta

75'
  • Iese Gorovei si intra Zaharia

74'
  • Galben antrenorului bacauan, Gabriel Voicu pentru proteste

73'
  • Ocazie uriasa pentru Stiinta. Cebotari greseste o pasa trimitand-o direct la Savoaia care il vede liber in centru pe Mocanu, insa fundasii bacauani sunt pe faza si intervin rapid blocand sutul final

72'
  • Ocazie frumoasa creata de Stiinta. Agrigoroaei urca pe stanga, paseaza pana la Florean care intoarce la Mocanu, iar cel din urma suteaza puternic pe mijlocul portii, iar portarul Cebotari prinde in doi timpi

70'
  • Incercare de lansare a lui Asofiei pana la Bordeianu, insa portarul Cebotari iese si retine

64'
  • Galben Ardei dupa un fault dur asupra lui Agrigoroaei

62'
  • Gorovei urca pe partea dreapta, centreaza in careu pana la Danale care suteaza din 11 metri pe langa poarta

60'
  • A iesit Nemtanu si a intrat Danale Vlad

55'
  • Galben Unghianu dupa un fault asupra lui Botezatu

49'
  • A inceput repriza secunda

46'
  • PAUZA

45'
  • Florea intra in careu pe partea dreapta si centreaza pana la Unghianu care trimite cu capul razant pe langa bara din dreapta portii aparate de Cebotari

43'
  • Galben Martinescu pentru un atac intarziat la mijlocul terenului

41'
  • Jocul s-a mai linistit cel mai probabil cele doua formatii asteptand pauza

40'
  • Contra-atac pentru bacauani care raman 5 contra Turita si Asofiei, insa mingea pasata de Gorovei este interceptata de fundasul nostru care rezolva situatia

33'
  • Lovitura libera de la 17 metri central pentru Stiinta obtinuta de Unghianu dupa ce a trecut de trei adversari. Mingea trimisa de Florean este respinsa de zid, iar faza se stinge

29'
  • Schimbare la gazde. Iese Copot si a intrat Botezatu

26'
  • Vraciu urca in centru, paseaza pe partea stanga pana la Ilie care inscrie pentru 2-1 cu un sut din 10 metri

26'
  • Sut Unghianu de la 24 de metri pe langa poarta

25'
  • Sut Ilie de la 18 metri direct in bratele lui Turita

24'
  • Gorovei schimba partea pana la Nemtanu care centreaza de pe stanga in careu, dar Turita este atent si retine fara probleme

23'
  • O noua ocazie uriasa pentru Stiinta! Corner scurt executata pana la Unghianu care trece pe partea stanga de doi adversari si centreaza puternic in careu, insa Mocanu nu reuseste sa atinga mingea si sa duca scorul la 1-2

19'
  • GOL anulat Stiintei. Florean trece foarte bine de 3 adversari la mijlocul terenului, trimite o pasa filtranta printre fundasi pana la Unghianu care inscrie cu exteriorul dintr-o atingere, insa tusierul ridica fanionul pentru offside