• Corner Somuz de pe stanga. Chiselita trimite in careu, Savoaia respinge.

• Schimbare

Iese Zapata si intra Bady Jeam

33'
  • Goooool

Unghianu face 2-0 dupa ce s-a jucat cu defensiva Somuzului. Acesta urca in careul advers, il pune in fund pe Wilfred si inscrie de la 16 metri pe jos

32'
  • Sut Nemtanu de la 24 de metri prins de portarul Chindris

31'
  • Kenneth este lansat de Joel pe partea stanga, insa Njimja intervine si respinge

29'
  • O noua lovitura libera de la 26 metri lateral stanga pentru Stiinta. Joel trimite in careu la coltul lung, insa oaspetii resping

26'
  • Sut Unghianu de la 20 de metri putin pe langa poarta

22'
  • Sut Miclos de la 18 metri respins de Florean

21'
  • Chiselita urca pe stanga si centreaza in careu, insa Ichim este atent si respinge

19'
  • Contra-atac Stiinta dupa o minge recuperata de Florean, insa pasa spre Martinescu pe dreapta iese in aut si faza se stinge

18'
  • Goooool

Lovitura libera de la 28 de metri zona centrala pentru alb-albastri. Florean trimite direct pe poarta cu pamantul si il invinge pe Chindris!

14'
  • Lovitura libera de la 24 metri lateral stanga pentru Falticeni. Tutuia centreaza in careu pana la Zapata care trimite cu capul pe langa poarta

12'
  • Zapata este lansat, insa Asofiei respinge cu usurinta

10'
  • Corner pentru Stiinta de pe partea dreapta. Mingea este respinsa de defensiva oaspetilor si ajunge la Savoaia care trimite pe jos in blocaj

6'
  • O noua ocazie pentru Stiinta. Bacanamwo este lansat pe partea stanga, centreaza in careu pana la Unghianu si Kenneth, insa alb-rosii resping

5'
  • Uriasa ocazie pentru Stiinta. Contra-atac 3 contra 2, Savoaia trimite pe stanga la Kenneth, cel din urma intoarce pana la Unghianu care suteaza din 16 metri puternic peste poarta