• Pauză

Gazdele conduc dupa prima repriza cu 2-0

46'
  • Gol

La ultima faza a primei reprize bucovinenii pleaca pe contra-atac, iar Stoian face dubla cu un sut deviat din 12 metri lateral stanga

46'
  • 1 minut de prelungiri

45'
  • Sut Florean din 18 metri lateral stanga in blocaj

43'
  • Corner Stiinta de pe partea dreapta executat de Asavoaei la coltul lung, iar mingea iese in aut

38'
  • Asavoaei il lanseaza pe Unghianu, care este surprins insa in offside

36'

Galben Unghianu dupa un fault la centrul terenului la Antonesei

33'
  • Nemtanu urca pe partea dreapta si centreaza in careu, insa Puianu iese si retine inainte ca mingea sa fie ciupita de Unghianu

32'
  • Faza frumoasa creata de Stiinta, Martinescu trimite in careu de pe partea dreapta, fundasii radauteni resping pana la Savoaia care trimite puternic din 15 metri putin peste transversala

31'
  • Vladeanu il lanseaza pe Asavoaei, insa Puianu iese si retine

30'

Galben Bejenar dupa un fault la Unghianu

29'
  • Danila centreaza de la 30 de metri in careu, iar Turita retine

28'
  • Corner Radauti de pe partea dreapta. Stoian centreaza in careu, Benchea respinge

25'
  • Sut Danila plasat spre coltul lung din 15 metri, dar Turita retine

24'
  • Sut Asofiei de la 30 de metri peste poarta

23'
  • Corner Bucovina de pe partea stanga, respins de Turita

22'
  • Turita intervine salvator pentru un sut de la 25 de metri sub transverala si trimite in corner

21'
  • Lovitura libera de pe partea dreapta pentru Bucovina respinsa de Savoaia

20'
  • O noua lansare pentru Unghianu pe partea stanga, centreaza in careu, insa adversarii resping

18'
  • Sut Nemtanu din 12 metri lateral dreapta din intoarcere in plasa laterala

17'
  • Unghianu urca excelent pe partea stanga, centreaza in careu pana la Nemtanu, care lasa pentru Florean, insa fundasii radauteni resping

16'
  • Lovitura libera pentru Radauti de la 25 de metri lateral dreapta. Mingea centrata in careu ajunge la Ciobanu care trimite cu capul pe langa, insa tusierul indica offside

14'
  • O noua lovitura libera pentru Bucovina la 18 metri lateral dreapta. Danila centreaza spre careu la coltul lung, iar mingea iese in aut de poarta

11'
  • Lovitura libera de la 26 de metri pentru Radauti. Stoian suteaza direct pe poarta, insa mingea se duce pe langa poarta

10'
  • Sut Benchea de la 30 de metri prins de portarul Puianu

9'
  • Asavoaei urca pe partea stanga, trimite in careu la Florean care suteaza din intoarcere din 8 metri in plasa laterala

8'
  • Centrare de pe dreapta a celor de la Radauti, iar Ciobanu trimite cu latul din 10 metri pe langa poarta

7'
  • Un nou corner pentru Stiinta de pe partea stanga. Asavoaei centreaza la coltul lung pana la Florean care trimite cu capul pe poarta, iar portarul Puianu prinde mingea

6'
  • Corner pentru Stiinta de pe partea stanga. Mingea ajunge la Benchea care suteaza din 15 metri lateral dreapta pe langa poarta

5'
  • Gol

Radauti deschide scorul. Stroe urca pe dreapta in careu si centreaza in mijloc pana la Stoian care deschide scorul cu un sut din 10 metri