Al doilea galben si rosu pentru Joel. Vom juca cu un om in minus in ultima jumatate de ora

GOOOL Stiinta! Sandu inscrie din penalty

55'

Galben Joel Bacanamwo dupa un fault la Ungurianu

52'
  • Gol

Gol Suceava. Lovitura libera de la 24 de metri lateral dreapta. Druga centreaza iar, Martin reia cu capul in poarta

47'
  • A inceput repriza secunda cu Marin la prima atingere de balon

46'
  • Pauză

Alb-albastrii conduc dupa prima repriza gratie golului marcat de Nemtanu

47'
  • 2 minute de prelungire aratate de central

45'
  • Sut slab a lui Druga pe langa poarta din 16 metri

45'
  • Corner Suceava trimis de Druga, iar Ichim respinge din nou

44'
  • Bara Suceava! Sutul lui Martin din 16 metri din intoarcere se duce in bara

43'
  • Corner pentru Suceava batut de acelasi Druga. Mingea trimisa in careu este respinsa de Ichim

42'

Galben Sandu pentru tragere de tricou

38'
  • Druga centreaza de pe partea stanga, iar Martin trimite cu capul peste poarta

36'
  • Penalty solicitat de suceveni la un presupus hent in careul nostru, insa centralul lasa jocul sa continue

35'
  • Lovitura libera de la 30 de metri executat de Druga, iar Marin trimite cu capul peste poarta

33'
  • Jocul ramane foarte dur, ambele formatii punand mult efort la orice faza

30'
  • Pauza de apa

27'
  • Goooool

GOOOL STIINTA! Nemtanu deschide scorul cu un sut din 16 metri dupa o centrare venita de pe dreapta de la Sandu