• Lovitura libera pentru Aerostar de la 30 metri batuta scurt de bacauani, iar faza se raceste

76'
  • Iese Savoaia si intra Asavoaei

67'
  • Mocanu centreaza de pe partea stanga in careu pana la Florean, iar capitanul de astazi trimite cu capul cu pamantul spre poarta, mingea fiind retinuta in doi timpi de portarul bacauan

66'
  • Ies Carstoiu si Kenneth, intra Bordeianu si Mocanu

57'
  • Sut Carstoiu de la 25 de metri retinut de portarul bacauan

50'
  • Corban trece de Benchea si suteaza la coltul lung pe langa poarta

48'
  • A inceput repriza secunda

46'
  • PAUZA

45'
  • Corner Stiinta. Florean centreaza, iar Aerostar respinge

45'
  • Aerostar este aproape de a-si inscrie un autogol dupa ce Unghianu urca pe dreapta si centreaza in careu, iar fundasii spre propria poarta putin peste transversala

43'
  • Lovitura libera de la 25 de metri pentru Stiinta. Florean trimite pe poarta, iar portarul bacauan respinge in corner

37'
  • Sut Unghianu din 16 metri pe langa poarta

34'
  • Corner Bacau. Mingea este trimisa in careu si Moisi trimite pe langa poarta la coltul lung

32'
  • Corban este aproape de 2-0 pentru Bacau, insa sutul acestuia din 10 metri este respins de Benchea in corner

31'
  • Stiinta continua sa preseze, cu aproape toti jucatorii in jumatatea adversa, insa golul egalizator se lasa asteptat

27'
  • Primul corner al Stiintei il executa Florean in careu pana la Asofiei, insa fundasii bacauani sunt primii la minge si resping

16'
  • O noua lovitura libera batuta scurt de Fred pana la Florean, iar cel din urma centreaza in care si mingea e respinsa in corner

15'
  • Savoaia il lanseaza pe Unghianu care urca pe partea stanga, centreaza pe jos in careu, iar Kenneth si Florean deviaza mingea spre coltul lung, dar aceasta iese in aut de poarta

8'
  • Lovitura libera lateral stanga din apropierea cornerului. Florean trimite spre poarta pana la Carstoiu care prelungeste la Kenneth, iar ultimul trimite cu capul pe poarta, insa portarul retine

7'
  • Contra-atac Bacau, iar Gorovei ramane singur cu portarul si il lobeaza de la 14 metri pentru 1-0