• Galben Nemtanu pentru fault intarziat

75'
  • Intra Nemtanu, iese Corban

74'
  • GOOOL MARIN! Cararus executa un corner de pe partea dreapta. Mingea ajunge la Marin care suteaza pe jos la coltul scurt si deschide scorul!

73'
  • Iese Ayza si a intrat Nastasie

67'
  • Lovitura libera executata de Cararus de la 25 de metri, insa mingea se duce periculos pe langa bara din stanga portii aparate de Croitoru

66'
  • Prima schimbare la Stiinta. Iese Viorica si intra Marin

65'
  • Lovitura libera pentru Mioveni de la 20 metri lateral stanga. Mingea centrata in careu e respinsa de apararea Stiintei

62'
  • Lovitura libera executata de Cararus de la 25 metri lateral dreapta. Mingea e respinsa de Ayza pana la Moisi care incearca o foarfeca de la 11 metri, insa arbitrul fluiera joc periculos

59'
  • Ocazii uluitoare la poarta Mioveniului. Viorica scapa singur cu portarul si suteaza in acesta. Mingea ajunge la Buhacianu care incearca un sut-centrare, mingea fiind respinsa de fundasii argeseni din apropierea liniei portii, ca mai apoi mingea sa ajunga la Chindris si acesta suteaza tot in blocajul fundasilor argeseni

54'
  • Corner Stiinta executat de Izmana, insa faza se stinge rapid

52'
  • A inceput repriza a doua

46'
  • Pauza 0-0

45'
  • Sut puternic Buhacianu din 16 metri partea stanga respins de portarul argesean

44'
  • Sut Izmana de la 20 metri prins de Croitoru

43'
  • Galben Pirtea pentru simulare

38'
  • Fault Moisi la 18 metri central. Sutul lui Neagoe se duce din nou peste poarta

35'
  • Sut periculos de pe partea stanga la coltul scurt retinut de portarul Mioveniului

32'
  • Mioveni. Pirtea centreaza in careu de pe partea dreapta. Mingea ajunge la Ayza care suteaza din 10 metri, insa Turita prine in doi timpi

30'
  • Hent la marginea careului facut de Chindris. Sutul lui Neagoe trece peste

26'
  • In ciuda terenului greoi, avem parte de un meci intens cu multe ocazii de poarta

25'
  • Inca o ocazie pentru Stiinta. Viorica suteaza de la 20 metri, lateral stanga pe langa poarta

20'
  • Ocazie mare pentru Stiinta! Buhacianu trece de trei fundasi, paseaza pana la Corban care suteaza la coltul lung din partea dreapta putin pe langa poarta din postura 1 la 1 cu portarul oaspetilor

18'
  • Schimbare de directie de la Cararus pana la Viorica, insa cel din urma este ajuns de Alexe si respinge in aut

15'
  • Corban executa cornerul pana la Milea care suteaza din prima in blocaj

13'
  • Corban urca pe partea dreapta, centreaza puternic in careu, insa sutul sau e deviat de Burnea la coltul scurt, fiind aproape de un autogol. Portarul Croitoru e atent si respinge in corner

12'
  • Cararus il lanseaza excelent pe Buhacianu, insa Alexe il ajunge din spate si ii fura mingea

11'
  • Gugu il faulteaza foarte tare pe Viorica la mijlocul terenului, iar arbitrul il atentioneaza pe fundasul argesean; la urmatoarea intrare va primi cartonas galben

7'
  • Primul corner a partidei apartine oaspetilor, insa Bucur respinge si faza se stinge

4'
  • A început meciul

Centralul fluiera startul jocului

1'
  • Brigada va fi compusa la centru de Anghelinei Bogdan, ajutat la cele doua margini de Visan Florian si Vlase Daniel, toti 3 din Galati, in timp ce arbitrul de rezerva va fi Baciu Andrei din Botosani, iar observatorii Zanfirescu Bogdan din Botosani si Craciun Dumitru din Ilfov