• Final de partidă

Stiinta se califica in faza urmatoare

120'
  • Goooool

Unghianu face dubla cu un sut din interiorul careului lateral stanga printre picioarele portarului

118'
  • Asofiei ia o actiune pe cont propriu, intra in careu, paseaza in spate la Asavoaei care suteaza de pe linia de 16 metri direct in bratele portarului Corduneanu A

115'
  • Lovitura libera de la 17 metri lateral dreapta pentru Pascani. Hutanu executa, mingea trece prin fata portii si iese in aut de poarta

114'
  • Sut Benchea de la 18 metri peste poarta

112'
  • Ocazie de 2-0 pentru Stiinta. Unghianu urca pe partea stanga, paseaza pe jos la Nemtanu care suteaza din 10 metri in blocaj

110'
  • Schimbare

Iese Munteanu si intra Benchea

109'
  • A inceput a doua repriza de prelungiri

106'
  • Pauză

Pauza dupa prima repriza de prelungiri

105'
  • Lovitura libera de la 18 metri lateral dreapta pentru Stiinta. Asavoaei executa in transversala, iar mingea iese in aut de poarta

105'
  • Cartonaș roșu

Albu vede al doilea galben dupa un fault la mijlocul terenului si este eliminat

103'
  • Schimbare

Schimbare la Pascani. Intra Nseky si Amariei

102'
  • Corner de pe dreapta executat de Asavoaei, respins de pascaneni

101'
  • Munteanu centreaza de pe stanga la coltul lung pana la Vladeanu, iar capitanul nostru de astazi suteaza putin peste transverala

99'
  • Goooool

GOOOL Stiinta! Unghianu deschide scorul cu un sut din interiorul careului la coltul lung dupa un un-doi de execeptie

97'
  • Cartonaș galben

Galben Asavoaei dupa un fault din spate

93'
  • Prima repriza de prelungiri incepe cu o ocazie creata de baietii lui Cristi Popovici, insa mingea ajunge in cele din urma la portarul advers

91'
  • Pauză

Centralul fluiera finalul primelor 90 de minute. Vor urma doua reprize a cate 15 minute

94'
  • Corner pentru Stiinta de pe partea stanga. Munteanu centreaza pana la Remus care trimite putin pe langa poarta

92'
  • 4 minute de prelungire aratat de central. In caz de egalitate vor urma prelungiri. Doua reprize a cate 15 minute

90'
  • Unghianu intra in careu pe partea stanga, dribleaza un adversar si suteaza la coltul lung, pe langa poarta adversa

88'
  • Lovitura libera de la 30 de metri lateral stanga pentru alb-albastri. Mingea este trimisa in careu, insa pascanenii resping

87'
  • Ocazie pentru Pascani. Vacaru urca pe partea dreapta, centreaza in careu, insa Todiresei nu nimereste mingea, iar faza se stinge

83'
  • Corner Pascani de pe partea dreapta. Acelasi Corjan executa, mingea ajunge in careu, iar centralul fluiera hent la un jucator advers

82'
  • Contra-atac pentru Stiinta, Nemtanu urca pe dreapta, centreaza in careu pana la Unghianu, insa apararea pascaneana respinge

81'
  • Corner pentru Pascani de pe partea stanga. Corjan centreaza, Kenneth respinge

80'
  • Corner executat de Asavoaei de pe dreapta la coltul scurt, respins de apararea pascaneana

75'
  • Schimbare

Ies Pipos si Croitoriu. Intra Unghianu si Nemtanu

74'
  • Un nou sut a lui Asavoaei pe jos pe langa poarta din 18 metri

73'
  • Centrare Todiresei de pe dreapta prinsa de Daniliuc fara probleme

72'
  • Pauza de apa indicata de central

70'
  • Schimbare

Intra Pipetanaru si Todiresei. Ies Ursuleasa si Kalala

69'
  • Sut Asavoaei din 14 metri pe jos deviat si prins de portarul advers

68'
  • Sut Munteanu din 16 metri respins in lateral de Corduneanu A

67'
  • Schimbare

Ies Costin, Bordeianu si Corduneanu C. Intra Bacanamwo, Asofiei si Asavoaei

64'
  • Sut Costin din intoarcere de la 14 metri prins de portarul gazdelor

63'

Galben Kalala dupa o tragere de tricou la Munteanu

62'
  • Transversala pentru Pascani. Kalala centreaza de pe dreapta pana la Ursuleasa, iar cel din urma trimite cu capul spre poarta, mingea fiind deviata de Daniliuc in transverala

61'
  • Corner de pe partea dreapta pentru Stiinta. Pipos trimite in careu, insa Corduneanu A iese si retine

60'
  • Lovitura libera de la mijlocul terenului pentru pascaneni, insa centrarea spre careu se duce mult peste poarta

58'
  • Centrare in careu de pe dreapta executata de Agache in careu, insa mingea este prea lunga si iese in afara

54'
  • Sut al aceluiasi Ursuleasa de la 20 de metri direct in bratele portarului Daniliuc

50'
  • Sut Ursuleasa din 15 metri pe langa poarta

48'
  • Lovitura libera din preajma steagului de la corner pentru Stiinta. Pipos centreaza in careu, insa pascanenii resping

47'
  • A inceput a doua repriza

46'
  • Pauză

Scor alb pe arena din Pascani dupa prima repriza

47'
  • 2 minute de prelungire aratate de central

45'

Galben Albu dupa un fault din spate la Bordeianu

45'
  • Lovitura libera de la 30 de metri executata de Munteanu pana la Vladeanu care trimite cu capul pe langa bara stanga a portii

44'

Galben Apostol pentru tragere de tricou la Kenneth

43'
  • Lovitura libera de la mijlocul terenului executata de Ferariu, iar Daniliuc iese si retine

42'
  • Corner de pe partea dreapta executat de Pipos, prins de Corduneanu A

40'
  • Sut Kenneth de la 20 de metri, iar portarul pascanean respinge in corner

39'
  • Sut Kalala de la 30 de metri peste poarta aparata de Daniliuc

36'
  • Lovitura libera de la 25 de metri executata de Munteanu, insa mingea este prinsa cu usurinta de Corduneanu A

34'
  • Corner Miroslava de pe stanga executat de Munteanu, dar pascanenii resping

33'
  • Sut Costin din 14 metri pe langa poarta

32'
  • Un meci echilibrat, fara ocazii mari de poarta

30'
  • Un nou corner executat de Pipos, Kenneth trimite mingea cu capul pe poarta, iar portarul adversarilor prinde

25'
  • Corner de pe dreapta trimis de Pipos, respins de defesniva pascaneana inapoi in corner

24'
  • Pauza de apa

22'
  • Njopgang urca pe dreapta si centreaza in careu, insa mingea trece prin fata portii si iese in aut lateral

20'
  • Bordeianu suteaza cu latul de la 18 metri, dar mingea acestuia se duce putin pe langa vinclul portii aparate de Corduneanu C

16'
  • Un nou sut a lui Vacaru din 18 metri respins de Daniliuc, iar faza se stinge

14'
  • Centrare in careu trimisa de pe partea stanga pana la Vacaru care suteaza din prima cu latul, dar portarul Daniliuc este atent si respinge

13'
  • Un nou sut a lui Kenneth din unghi de la 18 metri prins de portarul Corduneanu A

10'
  • Sut Kenneth pe jos de la 20 de metri pe langa poarta

9'
  • Primul corner al gazdelor. Corjan se pregateste sa execute de pe partea stanga. Mingea trimisa in careu este respinsa, Stiinta pleaca pe contra-atac prin Costin care intra in careu si suteaza din 14 metri in bratele portarului pascanean