Stadionul Tineretului, Fălticeni
Video
Livetext
  • Final de partidă

Centralul fluiera finalul jocului, iar lupta pentru primele doua locuri care duc la barajul de promovare continua

92'
  • Falticeni face 3-0

90'
  • Gazdele se apara cu succes, iar alb-albastrii nu reusesc sa reduca din diferenta

84'
  • Gol

Falticeni face 2-0 prin acelasi Enciu dupa un gol norocos, mingea lovind bara transversala si a cazut pe linia portii, in interior cu toata circumferinta acesteia dupa parerea arbitrilor

76'
  • Schimbare

Au iesit Sandu si Florean. Au intrat Alexandru si Asavoaei

75'
  • Cartonaș roșu

Al doilea galben pentru Toukam, iar Falticeni ramane in 10 oameni

70'
  • Lovitura libera executata de Sandu, insa mingea este respinsa de portarul Chindris in corner, iar in urma loviturii de la colt, mingea este trimisa peste poarta

65'
  • Schimbare

Iese Nemtanu si intra Viorica

60'
  • Scorul ramane neschimbat. Inceputul de repriza secunda seamana cu inceputul primei reprize, fara ocazii, cu un joc mai mult la mijlocul terenului

57'
  • Schimbare

A inceput cea de-a doua repriza. La pauza a intrat Croitoriu in locul lui Assane

46'
  • Pauză

Dupa primele 45 de minute, gazdele conduc cu 1-0. Avem de a face cu un teren greu, imbibat cu apa

45'
  • Gol

Somuz deschide scorul din penalty prin Enciu dupa un fault in careu

44'
  • Cartonaș galben

Benchea vede cartonasul galben

41'
  • Ocazii mici de ambele parti. Jocul este unul inchis, fiecare echipa asteptand greseala celeilalte

36'
  • Ocazie buna si de partea gazdelor care reusesc sa suteze de la 18 de metri, insa Sima respinge

30'
  • In continuare 0-0 la Falticeni. Joc echilibrat, singurele suturi pe poarta fiind ale trupei lui Cristi Popovici

23'
  • Dubla ocazie pentru Stiinta. Sut de la 20 metri deviat in corner, iar in urma cornerului, alb-albastri sunt din nou aproape de a deschide scorul, insa portarul Falticeniului este pe faza si respinge