Stadionul Bucecea, Bucecea
Video
Livetext
  • Final de partidă

Cele trei puncte raman la Bucecea, locul in care cei de la Dante isi desfasoara partidele de pe teren propriu

90'
  • Gol

Botosanenii pleaca pe contra-atac si majoreaza scorul

84'
  • Gol

Gazdele deschid scorul

80'
  • Tabela de marcaj ramane neschimbata. Ambele formatii preseaza pentru deschiderea scorului, insa mingea nu intra in niciuna din cele doua plase

70'
  • A inceput repriza secunda

46'
  • Pauză

0-0 dupa primele 45 de minute la Bucecea

45'
  • Egal fara gol marcat la Bucecea. Pe celelate arene, Bacau - Radauti 2-1, Falticeni- Brodoc 1-1

40'
  • Fara gol marcat la Bucecea intre Dante si Stiinta

30'
  • In continuare 0-0 fara prea mari ocazii de poarta

15'
  • A început meciul

Centralul Fuior fluiera startul partidei de la Bucecea

1'
  • Meciul va fi arbitrat de Fuior Cosmin, ajutat la cele doua margini de Ichim Cristi si Negoita Razvan, toti trei din Braila, in timp ce observator de arbitri va fi domnul Fridl Marian din Bacau, iar delegatul jocului, domnul Moraru Florentin din Vaslui.

0'
  • Capitanii celor doua echipe sunt fostul nostru fundas, Asofiei Mihai, respectiv Mihaes Vasilica

0'
  • Staff-ul tehnic a celor de la Dante este format din fostii nostri colegi, Sinescu Laurentiu ca antrenor principal, Croitoru Florin ca secund si Ilie Constantin ca maseur