08 Octombrie 2022 \\ Dante Botoșani - Știința Miroslava 15 Octombrie 2022 \\ Știința Miroslava - Foresta Suceava 22 Octombrie 2022 \\ CSO Viitorul Dărăbani - Știința Miroslava
Știri
Ultimele știri din categoria amical
amical
15 August 2022
Sfarsitul saptamanii trecute a adus la Uricani trei formatii cu care alb-albastrii au disputat jocuri de pregatire. Miroslava a intalnit miercuri nou-promovata in Liga a III-a, Rapid Brodoc, pe care a invins-o cu 4-2, dupa 2-0 la pauza, golurile Stiintei
Trei amicale victorioase in patru zile
amical
09 August 2022
Alb-albastrii isi continua seria amicalelor cu un nou joc de pregatire, de aceasta data, in compania nou-promovatei Rapid Brodoc, din judetul Vaslui. Adversarii de maine sunt antrenati de prof. Kerezsy Adrian, fostul nostru antrenor, avand in componenta m
Joc de pregatire cu nou-promovata Brodoc
amical
08 August 2022
Sambata a avut loc meciul amical dintre Stiinta Miroslava si Sporting Juniorul Vaslui, ocazie cu care s-a inaugurat si noul teren de fotbal din cadrul bazei sportive Uricani. Adversarii au deschis scorul in minutul 18 dupa un sut de la 16 metri, iar Miros
Victorie la scor cu Vaslui
amical
05 August 2022
Alb-albastrii vor disputa un nou joc amical in acest weekend, de aceasta data impotriva celor de la Sporting Juniorul Vaslui. Dupa o victorie cu Poli U19 Iasi si doua egaluri cu Aerostar Bacau si Politehnica Iasi, trupa antrenata de Tibor Selymes continu
Sambata un nou amical cu Vaslui
amical
30 Iulie 2022
Joi a avut loc amicalul dintre Politehnica Iasi si Stiinta Miroslava, disputat in Copou pe Stadionul "Emil Alexandrescu". Antrenorul Tibor Selymes a inceput cu Ciofu, Saizu, Mihaes, Nwankwo, Ntamack, Alima, Unghianu, Tchassem, Botezatu, Iurascu si Vioric
Egal intre Iasi si Miroslava
amical
25 Iulie 2022
Joi, 28 iulie 2022, invitam toti iubitorii fotbalului la jocul de pregatire dintre cele mai titrate formatii din judetul Iasi. Pe Stadionul "Emil Alexandrescu" va avea loc amicalul dintre Politehnica Iasi si Stiinta Miroslava, cu ocazia caruia adversarii
Sarbatoare in Copou. Iasi vs Miroslava
amical
22 Iulie 2022
Alb-albastrii vor juca un nou meci amical in acest weekend, de aceasta data impotriva celor de la Politehnica Iasi U19 antrenati de prof. Adrian Cotan. Trupa antrenata de Tibor Selymes continua seria intalnirilor in vederea pregatirii noului sezon a Ligi